Методична скарбничка


2023-2024 н.р.

Наказ № 17 Про атестацію заступників директора закладу (завантажити)

Наказ №59_Про атестацію педагогічних працівників у 2023-2024 навчальному році (завантажити)


2022-2023 н.р.

Відеорезюме вчителя  української мови та літератури, зарубіжної літератури Гергелюк  Т.М.

Відеорезюме вчителя біології Вітів  Н.В.

Відеорезюме вихователя Мельничук  Л.О.

Відеорезюме вчителя початкових класів Мороз  А.В.

Відеорезюме вчителя початкових класів Радисюк  Н.М.

ОРІЄНТОВНИЙ ПЛАН підвищення кваліфікації педагогічних працівників ПОЛІСЬКОГО ЛІЦЕЮ в 2022 році (завантажити)

ПІДСУМКИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ  ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ПОЛІСЬКОГО ЛІЦЕЮ  В 2021 РОЦІ (завантажити) 

ПОЛОЖЕННЯ про підвищення кваліфікації та порядок визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних працівників ПОЛІСЬКОГО ЛІЦЕЮ (завантажити)



КОНКУРС-ЯРМАРКА  ПЕДАГОГІЧНОЇ  ТВОРЧОСТІ 2021



Номінація «Початкова освіта»    детальніше


      


Номінація «Математика»    детальніше


Вітаємо Лізу МЕЛЬНИК, ученицю 9 класу ПОЛІСЬКОГО ЛІЦЕЮ, яка виборола ІІІ місце у ІІ обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської МАН: відділення «Хімія та біологія», секція «Медицина», тема «ВПЛИВ ХАРЧУВАННЯ ТА ВІРУСНИХ ІНФЕКЦІЙ НА СТАН ІМУННОЇ СИСТЕМИ ШКОЛЯРІВ» (науковий керівник Тетяна РОМАНОВИЧ). Нехай ця перемога стане поштовхом до самовдосконалення.

ПОСТЕР   МЕЛЬНИК  Є.О. (завантажити)

З метою активізації творчої професійної діяльності педагогів, стимулювання безперервної фахової та загальної освіти, підвищення відповідальності педагогічних працівників за результати навчання і виховання учнів, забезпечення соціального захисту педагогів у 2020-2021 навчальному році проводиться атестація педагогічних працівників ПОЛІСЬКОГО ЛІЦЕЮ.

Педагоги, які проходять атестацію, продемонстрували рівень своєї педагогічної майстерності, презентували власний досвід роботи, підготувавши відеорезюме.  Це свідчить про те, що атестація стала чинником професійного зростання педагогів закладу. 

Відеорезюме вчителя музичного мистецтва Сидорчук В.Ф.

Відеорезюме вчителя української мови та літератури Семенюк Н.В.

Відеорезюме вчителя початкових класів Данильчук Т.Ю.

Відеорезюме вчителя початкових класів Шульжук Н.А.

Відеорезюме вчителя біології Романович Т.К.

Відеорезюме вчителя географії Дзюбук А.В.

Відеорезюме вчителя початкових класів Цапук Є.У.

ПАНОРАМА ВІДКРИТИХ УРОКІВ
05.03.2020року. Відкрите заняття у 3 класі "Доброта врятує світ". Практичний психолог Трофимчук Т. В., спеціаліст.

12.03.2020 року. Урок математики у 5 класі "Додавання і віднімання звичайних дробів". Вчитель Кирушок В. М.


12.03.2020 року. Урок фізичної культури у 6 класі "Удосконалення  техніки передачі і зупинки м'яча". Вчитель Шульжук Ю. П.

КОНКУРС-ЯРМАРКА  ПЕДАГОГІЧНОЇ  ТВОРЧОСТІ 2020

      



Номінація «Українська мова та література»    детальніше




Номінація «Виховна робота» детальніше


Номінація «Англійська мова» детальніше





ОРІЄНТОВНИЙ  ПЛАН 
ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ  ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ (завантажити)

Засідання школи становлення конкурентоспроможного вчителя

     03.09.19 року проведено засідання школи становлення конкурентоспроможного вчителя з проблеми «Формування загальнокультурної компетентності молодих спеціалістів».
     Вчителі опрацювали питання методики та організації освітнього процесу, впровадження Державного стандарту, формування ключових компетентностей молодих вчителів.
04 грудня 2019 року було проведено друге засідання школи становлення конкурентоспроможного вчителя. Під час засідання розглянули головні засади та особливості інновацій НУШ відповідно нового закону про освіту, охарактеризували шляхи впровадження інноваційних технологій навчання, вчителі розширили знання про інноваційні методи та форми    навчання та прийняли участь у практичному їх засвоєні.

  11 березня відбулося ІІІ засідання школи становлення конкурентоспроможного вчителя по темі »Контроль результатів пізнавально-навчальної діяльності учнів». Під час засідання були розглянуті сучасні ефективні форми і методи контролю навчальної діяльності учнів.
Кирушок В.М. ознайомив із ефективними формами і методами контролю пізнавально-навчальної діяльності учнів.
Проведена консультація стосовно контролю за виконанням домашніх завдань, яку провела  Шульжук Н.А.
Під час гри «Організація контролю знань» педагоги представили свої форми проведення контролю знань учнів. Психолог ознайомила з психологічною складовою оцінювання та сприйняття оцінки учня їхніми батьками.
Молоді педагоги провели відкриті уроки.   

           
 Засідання МО вчителів початкових класів та фізичної культури 

3 вересня відбулося засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів та фізичної культури, на якому опрацювали нормативно-правові документи.



            27 листопада відбулося ll засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів і фізичної культури на тему " Системно -діяльнісний підхід як філософія освіти початкової школи. Мовно - літературна  освітня галузь".                                            
          Педагоги  опрацювали статтю « Інтегровані уроки : від теорії до практики»(https:// naurok.com.ua/ post/integrovani- uroki - vid- teori - do- praktiki) .            
       Розглянули також  «Інтеграція навичок. Щоденні 5» ( підготувала Дмитрук Л.П.) та «Використання інтерактивних  технологій  для досягнення очікуваних  результатів навчальної діяльності на уроках  української мови  і літературного читання» (Мороз А.В.).           
       Вчителі 1-2 класів (Радисюк Н.М.,  Мельничук Н.В.,  Шульжук Н. А.) представили конспекти інтегрованого навчального дня з використанням інноваційних методів та прийомів роботи.    
      Під час засідання  розглянули постанову КМУ від 21 серпня 2019 року №800 «Деякі  питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково- педагогічних працівників».



      20 січня вчителі початкових класів на засіданні методичного об'єднання опрацювали "Методичні рекомендації щодо заповнення Класного журналу учнів Нової української школи" (Додаток до наказу МОН від 07.12.18 №1362 (із змінами, внесеними згідно з наказом МОН України від 09.01.2020 року №21)



          25 лютого відбулося ІІІ засідання методичного об'єднання вчителів початкових класів і фізичної культури на тему : "Педагогіка партнерств а як ключовий компонент Нової української школи. Математична галузь". Педагоги поділились досвідом застосування інтерактивних форм організації навчальної діяльності на уроках математики. Данильчук Т.Ю. підготувала "Педагогічна технологія STEM як засіб реформування освітньої системи України". Мороз А.В. розповіла про особливості ДПА-2020. Вчителі початкових класів переглянули і відібрали підручники для з класу.          Також було розглянуто Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу Поліської ЗОШ І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області.



          16 березня відбулося засідання вчителів початкових класів і фізичної культури. Присутні розповіли, як будуть дистанційно працювати.


Аналіз

роботи методичного об’єднання вчителів початкових класів та фізичної культури

за  2020/2021 навчальний рік  (завантажити)



         Засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу

               05.09.2019 відбулося засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу з теми «Організація освітнього  процесу в 2019/2020 навчальному році». В рамках круглого столу, за матеріалами районної серпневої конференції, обговорено методичні рекомендації  щодо викладання у закладах загальної  середньої  освіти суспільних дисциплін, а також особливості роботи  закладу над методичною проблемною темою.



               20.11.2019р. відбулося засідання МО вчителів суспільно-гуманітарного циклу з теми "Активізація пізнавальної діяльності здобувачів освіти як засіб підвищення ефективності освітнього процесу". 
           Було обговорено ряд питань:
          "Сучасний урок з погляду забезпечення розвитку пізнавальних інтересів здобувачів освіти" (вчитель історії Дзюбук О.І.);
          "Сприяння пізнавальної діяльності здобувачів освіти на будь-якому етапі уроку  (вчитель англійської мови Добровольська В.Ю.); 
         "Моделювання сучасного уроку  іноземної мови та зарубіжної літератури Витель німецької мови Кухарчук В.А., вчитель зарубіжної літератури Трофимчук В.О.).




           Засідання МО вчителів природничо-математичного циклу

        5 вересня 2019 року відбулося перше засідання вчителів природничо-
математичного циклу та трудового навчання. Вчителі розглянули актуальні
питання організації освітнього процесу в 2019-2020 н.р. та детально
ознайомилися з діючими програмами, методичними рекомендаціями за якими
працюватимуть протягом навчального року.


01 листопада 2019 року проведено друге засідання методичного об’єднання вчителів природничо- математичного циклу та трудового навчання з теми «Розвиток професійної компетентності вчителя: можливості, механізми, проблеми».  Керівником методичного об’єднання, Дзюбук В. П.,  проведено тренінг «Професійна компетентність педагога як одна з умов його успішної професійної діяльності». В ході  проведення тренінгу було розкрито складові та процес форму­вання професійної культури і компетентності в системі професійної підготовки педагога та  розглянуто групи ключових компетентностей за різними джерелами та можливі шляхи їх формування.
Під час засідання педагоги опрацювали  постанову КМУ від 21серпня 2019 р. № 800 «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників».
Також  розглянуто актуальні питання розвитку освіти: «Самоосвіта і підвищення кваліфікації вчителя: інструменти та підходи» (Люшин К. Г., вчитель математики); «Метод проектів – ефективна технологія освітнього процесу» (Семенюк С. М., вчитель трудового навчання) та «Взаємозв’язок творчих можливостей педагога і здобувача освіти  та результативність педагогічної діяльності щодо розвитку життєвої компетентності учня» (Романович Т. К.,  вчитель біології).

10 січня 2020 року відбулося чергове засідання вчителів природничо-
математичного циклу та трудового навчання  «Модель сучасного уроку: новітні методи та підходи до навчання».
Яким повинен бути сучасний урок? Що  треба зробити, щоб урок був сучасним? Вирішити цю задачу можна  шляхом переходу  від традиційної форми викладання матеріалу до організації самостійної діяльності здобувачів освіти, залучення їх в проектну і групову діяльність. Сучасний урок повинен бути інформаційно насиченим, включати різні форми роботи, але водночас відповідати вимогам  освітнього процесу.
         Під час засідання також було розглянуто Положення про академічну доброчесність учасників освітнього процесу Поліської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області та проаналізовано результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з предметів природничо -математичного циклу та трудового навчання



16 березня 2020 року відбулося позачергове засідання вчителів  природничо-математичного циклу та трудового навчання. Педагоги поділилися досвідом роботи під час дистанційного навчання.  

        Засідання МО вчителів української мови та літератури

         5 вересня 2019 року було проведено перше засідання методичного об'єднання вчителів української мови та літератури, де розглянуто актуальні проблеми та нові тенденції у вивченні української мови та літератури в  новому навчальному році; проаналізовано  підсумки проведення ЗНО -2019; опрацьовано зміни у новій редакції  “Українського правопису” (2019р.); розглянуто основні положення Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”; окреслено основні завдання роботи методичного об’єднання на 2019-2020 навчальний рік.


         26 листопада 2019 року відбулося ІІ засідання методичного обєднання вчителів української мови та літератури у формі педагогічної майстерні “Я роблю це так”. Учителі-словесники поділились власними методичними “родзинками”, які сприяють  формуванню ключових компетентностей школярів, що вміють критично мислити, творчо вирішувати проблеми, самореалізовуватися.
         Під час засідання також було розглянуто постанову КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 “Деякі питання підвищення квіліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників” та проаналізовано результати участі учнів у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури, конкурсі знавців рідної мови ім.Петра Яцика та Міжнародному мовно-літературному конкурсі ім.Т.Г.Шевченка.
             16 березня відбулося позачергове засідання методичного об’єднання вчителів української мови та літератури. Словесники розглянули й обговорили можливості та шляхи застосування технологій дистанційного навчання на час карантину.

             Після ІІ етапу послаблення карантинних обмежень, зокрема 1 червня 2020 року, вчителі-словесники зібралися на засіданні методичного об'єднання для обговорення організованого завершення навчального року та особливостей заповнення класних журналів. А також підбили підсумки роботи МО у 2019-2020 навчальному році, окреслили основні напрямки роботи на новий навчальний рік.

         07.06.2021 року вчителі-словесники зібралися підсумувати роботу методичного обєднання у 2020-2021 н.році. Керівниця МО проаналізувала роботу обєднання, зосередивши увагу на особливостях завершення навчального року, а також спільно окреслили основні напрями і завдання діяльності шкільного методичного об'єднання вчителів української мови та літератури в 2021/2022 навчальному році.


Аналіз роботи
методичного об'єднання вчителів української мови та літератури
 у 2020-2021 навчальному році (завантажити)

Аналіз роботи
методичного об'єднання вчителів української мови та літератури
 у 2019-2020 навчальному році (завантажити)


НОРМАТИВНА БАЗА 2019/2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Український правопис 2019 (завантажити)

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. № 800 "Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників" (завантажити)

Лист Міністерства освіти і науки України від 01.07.2019 № 1/11-5966 "Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році». (завантажити)

Лист Міністерства освіти і науки України від 10 червня 2019 року № 1/9-365 «Про переліки навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році». (завантажити)

Лист ДСЯО № 01/01-22/1333 від 28.05.19 року «Щодо окремих питань формування системи забезпечення якості освіти» (йдеться про особливості внутрішньої та зовнішньої (інституційний аудит) системи забезпечення якості освіти). (завантажити)

Закон «Про забезпечення функціонування української  мови як державної» (2019) (завантажити)

Проект Закону України "Про повну загальну середню освіту». (завантажити)

Лист Міністерства освіти і науки України від 26.06.2019 № 1/9-409 "Щодо організації інклюзивного навчання у закладах освіти у 2019/2020 навчальному році». (завантажити)

Лист Міністерства освіти і науки України від 27.06.2019 № 1/9-414 "Деякі питання щодо створення у 2019/2020 н.р. безпечного середовища, формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок». (завантажити)

Наказ МОН № 536 від 23.04.2019 року «Про затвердження Положення про інституційну форму здобуття загальної середньої освіти». (завантажити)


2018/2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

СУЧАСНИЙ УРОК завантажити


ВІДКРИТІ УРОКИ ВЧИТЕЛІВ ШКОЛИ СТАНОВЛЕННЯ КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНОГО ВЧИТЕЛЯ  

12.03.2019 року. Урок математики у 5 класі "Додавання і віднімання десяткових дробів". Вчитель Люшин К.Г.
 
13.03.2019 року. Урок української літератури у 7 класі "В. Симоненко - "лицар на білому коні" в українській літературі. "Лебеді материнства". Вчитель  Кухарчук Я.Ю.
14.03.2019 року. Урок музичного мистецтва у 6 класі "Симфонічний оркестр". Вчитель Кардаш В.В.


ПАНОРАМА ВІДКРИТИХ УРОКІВ

25.02.2019 року. Урок хімії у 7 класі "Колообіг оксигену в природі. Озон. Проблема чистого повітря. Застосування та біологічна роль кисню".  Вчитель Лисичук Н.Ф., вчитель вищої категорії.
26.02.2019 року. Урок основи здоров'я у 6 класі "Конфлікти і здоров'я. Поняття конфлікту. Види і способи розв'язання конфліктів. Практична вправа: "Моделювання ситуацій із конструктивним розв'язанням конфліктів". Вчитель Дзюбук В.П., спеціаліст.
27.02.2019 року. Урок математики у 2 класі "Вправи і задачі на застосування вивчених таблиць множення і ділення". Вчитель Дмитрук Л.П., спеціаліст.
 
28.02.2019 року. Урок інформатики у 5 класі "Сторінки документа та їх форматування". Вчитель Мельничук Н.В., вчитель другої категорії.



КОНКУРС-ЯРМАРКА  ПЕДАГОГІЧНОЇ  ТВОРЧОСТІ 2019
                            



      Номінація «Основи здоров'я»    детальніше








Номінація «Практична психологія»   детальніше










Номінація «Трудове навчання»   детальніше












Номінація «Біологія»   детальніше






Рекомендації щодо оформлення методичних розробок для участі у районному конкурсі-ярмарку  педагогічної творчості (завантажити)

Положення про обласний конкурс-ярмарок  педагогічної творчості (завантажити)

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК  2019




Відділення хімії та біології, секція "Медицина"   

детальніше



  Науковий керівник: Романович Тетяна Калениківна



                                   


Відділення історії, секція "Історичне краєзнавтво"   

детальніше




  Науковий керівник: Трофимчук Віта Олександрівна



  Формування і розвиток  професійної компетентності педагога – один з найважливіших чинників успішного здійснення освітніх реформ  детальніше


Про підготовку випускних робіт  детальніше

Науково-методичний супровід педагога-виховника детальніше





МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
до організації освітнього процесу у закладах освіти
у 2018-2019 навчальному році
(інформаційно-методичний бюлетень РОІППО)

ВІДКРИТІ УРОКИ ВЧИТЕЛІВ ШКОЛИ СТАНОВЛЕННЯ КОНКУРЕНТНОСПРОМОЖНОГО ВЧИТЕЛЯ  


18.04.2018 року. Урок основи здоров'я у 7 класі "Види підліткових компаній. Ознаки небезпечних компаній. Практична вправа: «Способи протидії негативному соціальному впливу». Вчитель Дзюбук В.П.


24.04.2018 року. Урок математики у 5 класі "Множення десяткових дробів". Вчитель Жильчук С.О.


26.04.2018 року. Урок української літератури у 6 класі "Леонід Глібов – визначний  український байкар і поет. Сатиричне змалювання сучасної авторової  судової системи в байці «Щука» . Вчитель Кухарчук Я.Ю.




23.04.2018 року. Урок музичного мистецтва у 4 класі "Казкова Норвегія". Вчитель Кардаш В.В.





ПАНОРАМА ВІДКРИТИХ УРОКІВ
19.02.2018 року. Інтегрований урок у 2 класі (літературне читання, українська мова, основи здоров'я).  "Художній образ снігопаду в поезії Ліни Костенко "Пряля". Закріплення знань з теми "Іменник". Безпечна поведінка вдома. Вчитель Мороз А.В., вчитель вищої категорії.



20.03.2018 року. Урок Я у світі у 3 класі "Якими правами я наділений/наділена як громадянин/громадянка України ". Вчитель Радисюк Н.М., вчитель другої категорії.


КОНКУРС-ЯРМАРКА  ПЕДАГОГІЧНОЇ  ТВОРЧОСТІ 2018

   Номінація «Математика»    детальніше

   Номінація «Початкова освіта»   детальніше


  Відділення хімії та біології, секція "Медицина"   детальніше 

                                                  Науковий керівник: Романович Тетяна Калениківна

Навчальна програма факультативного курсу «Історія рідного краю» для учнів 6 - 8 класів загальноосвітньої школи.                                      Автор – укладачДзюбук Оксана Ігорівна, вчитель історії


НА ЧАСІ: ЧЕРГОВА АТЕСТАЦІЯ

Коли атестаційний період добігає кінця,
В закладі освіти чути вигук «Ура!»
То зрадів керівник — атестаційної комісії очільник:
Все це заслуговує на овації, чи не так?

Як і стислий перелік інших публікацій:

АТЕТАЦІЯ  ПЕДАГОГІЧНИХ  ПРАЦІВНИКІВ  КРОК  ЗА КРОКОМ  детальніше...



2016 - 2017 н.р.
Організація, зміст роботи та орієнтовне ведення документації шкільної навчально-дослідної земельної ділянки  детальніше



Розвиток критичного мислення на уроках словесності детальніше

Творчий звіт молодого вчителя детальніше





29.11.2016р. Засідання педагогічної ради  детальніше


ПАНОРАМА ВІДКРИТИХ УРОКІВ


12.02.2016 року. Урок зарубіжної літератури у 5 класі "Позакласне читання". Вчитель Мельник М.Є, вчитель вищої категорії, "старший учитель".


15.02.2016 р. Урок біології у 6 класі "Плід. Поширення плодів". Вчитель Вітів Н.В., спеціаліст.


17.02.2016 р. Урок геометрії в 11 класі "Об'єм тіл обертання". Вчитель Миронець К. М., вчитель вищої категорії.


23.02.2016 р. Урок біології у 7 класі "Опора і рух. Види скелета. Значення опорно-рухової системи." Вчитель Романович Т.К., спеціаліст.





Немає коментарів:

Дописати коментар