Переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук, відділення хімії та біології, секція "Медицина"
Холодюк Іванна Олександрівна, учениця 10 класу (вчитель Романович Т.К.)
Переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук, відділення історії, секція "Історичне краєзнавство"
Яковчук Ірина Юріївна, учениця 9 класу (вчительТрофимчук В.О.)
Переможці ІІ етапу
Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 навчальному році
Лебединська Юлія Миколаївна, учениця 11 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.);
ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Л.В.).
Ткач Дарина Русланівна, учениця 11 класу:
ІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.).
ІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.).
Кирушок Яна Олександрівна, учениця 10 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.);
ІІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Л.В.).
Гергелюк Роман Олександрович, учень 10 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (технічна праця) (вчитель Семенюк С.М.).
Кусік Софія Юріївна, учениця 9 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Філімонова Н.М.);
ІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.).
Кирушок Олена Олександрівна, учениця 9 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій (вчитель Мельничук Н.В.).
Радисюк Вікторія Ігорівна, учениця 8 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Кухарчук Я.Ю.);
ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій (вчитель Мельничук Н.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з фізики (вчитель Цапук В.К.).
Мельник Єлізавета Олександрівна, учениця 7 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Кухарчук Я.Ю.).
ІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Люшин К.Г.).
ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.);
ІІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Л.В.).
Гергелюк Роман Олександрович, учень 10 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (технічна праця) (вчитель Семенюк С.М.).
Кусік Софія Юріївна, учениця 9 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Філімонова Н.М.);
ІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.).
Кирушок Олена Олександрівна, учениця 9 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій (вчитель Мельничук Н.В.).
Радисюк Вікторія Ігорівна, учениця 8 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Кухарчук Я.Ю.);
ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій (вчитель Мельничук Н.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з фізики (вчитель Цапук В.К.).
Мельник Єлізавета Олександрівна, учениця 7 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Кухарчук Я.Ю.).
Мельничук Каріна Юріївна, учениця 6 класу:
Переможець І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Рівненської Малої академії наук, відділення хімії та біології, секція "Медицина"
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
з базових дисциплін
у 2017-2018 навчальному році
Бакай Михайло Васильович, учень 11 класу:
ІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Мельничук О.О.);
ІІ місце в олімпіаді з фізики (вчитель Цапук В.К.);
ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Трофимчук В.О.);
ІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.).
ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.).
Кирушок Яна Олександрівна, учениця 9 класу:
ІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Кирушок В.М.);
ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.);
ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Л.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Мельничук О.О.).
Гергелюк Роман Олекандрович, учень 9 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (технічна праця) (вчитель Семенюк С.М.).
Кусік Софія Юріївна, учениця 8 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.);
ІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.).
Радисюк Вікторія Ігорівна, учениця 7 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Семенюк Н.В.);
ІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Мельничук О.О.).
Мельник Єлізавета Олександрівна, учениця 6 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Трофимчук С.О.)
ІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.).
Радисюк Вікторія Ігорівна, учениця 7 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Семенюк Н.В.);
ІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Мельничук О.О.).
Мельник Єлізавета Олександрівна, учениця 6 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Трофимчук С.О.)
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
з базових дисциплін
у 2016-2017 навчальному році
з базових дисциплін
І місце в олімпіаді з хімії (вчитель Кудрич О.О.);
ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Л.В.);
ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Л.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.).
ІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.);
ІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Мельник О.М.);
ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Т.М.);
ІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Мельник О.М.);
ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Т.М.);
ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.).
Кусік Лілія Володимирівна, учениця 11-А класу:
ІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Вітів Н.В.).
Кирушок Яна Олександрівна, учениця 8 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Л.В.);
ІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.);
ІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Кудрич О.О.).
Кирушок Олена Олександрівна, учениця 7 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Кирушок В.М.).
Кусік Софія Юріївна, учениця 7 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Т.М.);
ІІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Кудрич О.О.).
Козачок Дмитро Володимирович, учень 11-А класу:
ІІІ місце в олімпіаді з астрономії (вчитель Цапук В.К.).
Козачок Олег Васильович, учень 11-Б класу:
ІІІ місце в олімпіаді з фізики (вчитель Цапук В.К.).
Демидчик Софія Русланівна, учениця 9 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Кудрич О.О.).
Бакай Михайло Васильович, учень 10 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.);
ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Мельник О.М.);
ІІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІ місце в олімпіаді з фізики (вчитель Цапук В.К.);
ІІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Кудрич О.О.).
Кусік Лілія Володимирівна, учениця 11-А класу:
ІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Вітів Н.В.).
Кирушок Яна Олександрівна, учениця 8 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Л.В.);
ІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.);
ІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Кудрич О.О.).
Кирушок Олена Олександрівна, учениця 7 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Кирушок В.М.).
Кусік Софія Юріївна, учениця 7 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Т.М.);
ІІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Кудрич О.О.).
Козачок Дмитро Володимирович, учень 11-А класу:
ІІІ місце в олімпіаді з астрономії (вчитель Цапук В.К.).
Козачок Олег Васильович, учень 11-Б класу:
ІІІ місце в олімпіаді з фізики (вчитель Цапук В.К.).
Демидчик Софія Русланівна, учениця 9 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Кудрич О.О.).
Бакай Михайло Васильович, учень 10 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з біології (вчитель Романович Т.К.);
ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Мельник О.М.);
ІІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІ місце в олімпіаді з фізики (вчитель Цапук В.К.);
ІІІ місце в олімпіаді з хімії (вчитель Кудрич О.О.).
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад
з базових дисциплін
у 2015-2016 навчальному році
з базових дисциплін
у 2015-2016 навчальному році
Кирушок Ангеліна Миколаївна, учениця 10-А класу:
І місце в олімпіаді з хімії (вчитель Люлька В.В.);
ІІ місце в олімпіаді з німецької мови (вчитель Кирушок С.В.);
ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Л.В.);
ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (вчитель Дзюба М.Г.);
ІІІ місце в олімпіаді з географії (вчитель Дорощук А.В.).
Костюк Аліна Ігорівна, учениця 8 класу:
ІІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.);
ІІІ місце в олімпіаді з математики (вчитель Кирушок В.М.).
Семенюк Інна Георгіївна, учениця 11-Б класу:
ІІ місце в олімпіаді з історії (вчитель Дзюбук О.І.).
Кирушок Яна Олександрівна, учениця 7 класу:
ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (вчитель Гергелюк Л.В.)
Переможець ІІ (районного) етапуXV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,присвяченого 25-річчю Незалежності Україниу номінації
«Історія України і державотворення»
«Історія України і державотворення»
Дзюбук Дарина Володимирівна, учениця 8 класу, ІІ місце (вчитель Дзюбук О.І.)
Переможці ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у 2015–2016 навчальному році
Радисюк Вікторія Ігорівна, учениця 5 класу, ІІІ місце (вчитель Мельничук Н.О.)
Кирушок Ангеліна Миколаївна, учениця 10 класу, ІІІ місце (вчитель Гергелюк Л.В.)
Переможці районних спортивних змагань
Гергелюк Тарас Олександрович, учень 10-А класу, І місце з бігу на 100 м.
Козачок Яна Василівна, учениця11-Б класу, ІІ місце з шахів, І місце з шашок
Козачок Олександр Вікторович, учень 11-А класу, ІІ місце з шахів
Козачок Олег Васильович, учень 10-Б класу, І місце з шахів, ІІ місце з шахів
Вовчок Андрій Миколайович, учень 10-Б класу
Немає коментарів:
Дописати коментар